verze pro slabozraké
textová verze
zvětšit písmo
Hledat

Úřední hodiny:
Po, St: 14.00 - 17.00
Pá: 09.00 - 10.00
Telefon: +420 724 186 254
e-mail: starosta@dlouhonovice.cz

Obecní úřad Dlouhoňovice
Hlavní 29
564 01 Dlouhoňovice
Telefon: +420 465 614 791
e-mail: urad@dlouhonovice.cz

Pozvánka na kulturní festival Harriet Parish

Aktualita
4.8.2016

Vážení příznivci krásné hudby,

srdečně Vás zveme na novou kulturní akci v Žamberku, kterou jsme se rozhodli podpořit - Benefiční hudební festival Harriet Parish. Pod heslem Krásná hudba pomáhá můžete během 15 dní navštívit 16 benefičních koncertů, jejichž výtěžek bude věnován na opravu střechy žambereckého kostela sv. Václava.

 

 

Klasická hudba, jazz i swing; koncerty v různorodých žambereckých kulisách, zvučná jména, začínající umělci, ale hlavně žamberečtí rodáci, to vše je festival Harriet. Od 21. srpna do 4. září se tak můžete těšit na dny nabité hudbou a doprovodným programem.

 

"Při sestavování programu jsme dbali na to, aby si každý našel něco, co ho zaujme, ale zároveň jsme si dali za cíl vyzdvihnout některé umělecky založené rodáky. A tak se kromě zvučných jmen umělců jako je Pavel Šporcl, Boni Pueri, Jiří Bárta a například Štěpán Rak, můžete těšit například na Vojtu Nýdla z ClarinetFactory, či na trumpetistu Pavla Herzoga ze skupiny Sto zvířat. Na klarinet a hoboj zahraje v rámci skupiny Trio Aperto Jan Charfreitag a při netradičním tanečním vystoupení v zámecké kapli uvidíte také nadanou tanečnici Mariku Tobiškovou", představuje koncepci festivalu jeho pořadatelka Iva Parish.

 

V příloze Vám zasíláme program festivalu, podrobnosti o jednotlivých koncertech pak naleznete na webových stránkách www.festivalharriet.cz a facebookové stránce. Vstupenky je možné zakoupit také v žambereckém infocentru v Kostelní ulici a on-line přes stránky festivalu

 

Podpořte s námi dobrou věc a užijte si krásný hudební zážitek na konci prázdnin přímo v Žamberku.

Přílohy:
Harriet Parish program.pdf
.pdf
946 kB
Zpět