verze pro slabozraké
textová verze
zvětšit písmo
Hledat

Úřední hodiny:
Po, St: 14.00 - 17.00
Pá: 09.00 - 10.00
Telefon: +420 724 186 254
e-mail: starosta@dlouhonovice.cz

Obecní úřad Dlouhoňovice
Hlavní 29
564 01 Dlouhoňovice
Telefon: +420 465 614 791
e-mail: urad@dlouhonovice.cz

Udílení cen Pardubického kraje a medailí hejtmana Pardubického kraje.

Aktualita
7.10.2013

Krajští zastupitelé zahájili novou tradici, kterou bude každoroční udílení cen Pardubického kraje a medailí hejtmana Pardubického kraje. Připojili se k dalším krajům v naší republice, které podobné ceny udělují už několik let. Otevírá se tak prostor pro důstojné poděkování výjimečným osobnostem, kolektivům, ale i právnickým osobám, které svou prací a činy přispívají k rozvoji a budování dobrého jména Pardubického kraje.

Udílet se bude:

  • Cena Zastupitelstva Pardubického kraje za zásluhy o Pardubický kraj
  • Cena Michala Rabase za záchranu života a zdraví
  • Medaile hejtmana

Navrhovateli prvních dvou cen mohou být občané, představitelé správního či jiného orgánu nebo právnické osoby spadající do území Pardubického kraje. Návrhy je možné odeslat na webovém formuláři nebo si stáhnout a vytisknout formulář z www.pardubickykraj.cz/oceneni-pardubickeho-kraje a poslat jej poštou na adresu Pardubického kraje, Komenského nám. 125, 532 11 Pardubices poznámkou: Ocenění Pardubického kraje. Nominace můžete posílat také na e-mailovou adresu oceneni@pardubickykraj.cz. Termín přijímání nominací je 31. října 2013.

O udělení cen bude rozhodovat Zastupitelstvo Pardubického kraje. Slavnostní předávání se uskuteční na začátku roku 2014 za účasti široké veřejnosti

Text k vyvěšení, banner pro Vaše stránky a nominační formulář najdete v příloze. V případě zájmu můžete několik formulářů vytisknout a dát je k dispozici veřejnosti.

 

Nezapomeňte ani Vy navrhnout osobnost, které si vážíte, na ocenění Pardubického kraje.

 

Děkuji a přeji Vám příjemný den.

 

Jakub Rychtecký, tiskový mluvčí

 

 

Přílohy:
Ocenění Pardubického kraje plakát A3.pdf
.pdf
1.4 MB
Ocenění Pk nominační formulář.pdf
.pdf
1.4 MB
Zpět